Szkło Lacobel do kuchni, łazienki, szaf przesuwnych, podstopni szklanych i nie tylko ...

Szklane dekoracje wnoszą do wnętrz delikatność i elegancję. Z kolei te z kolorowego szkła mogą nadać wnętrzom wyrazistości.

Szklana dekoracja niewątpliwie wprowadzi do wnętrza Twojego domu niezwykły klimat i styl. W ostatnich latach stało się ono bardzo modne. W szczególności w kuchni i łazience z grafiką bezpośrednio nadrukowaną w technologii UV, zabezpieczone białą protekcją. Ma mnóstwo zalet: łatwe do czyszczenia, stosunkowo tanie, ale przede wszystkim ma niepowtarzalną moc – świetnie się prezentuje podnosząc walory klimatyczne wnętrza. Odpowiednio dobrane do pomieszczenia będzie Tworzyć z nim niezwykły i niepowtarzalny styl. Wielką zaletą szkła jest także to, że umieścić je można praktycznie wszędzie. Szczególnie lubiane w ostatnim czasie i coraz modniejsze jest kolorowe szkło-szkło Lacobel.

Produkt ten od lat cieszy się niesłychaną popularnością. Szkło Lacobel to rodzaj szkła float lub OptiWchite pokrytych z jednej strony wysokiej jakości lakierem. Warstwa lakieru użyta do pokrycia szkła jest ekologiczna i przyjazna dla środowiska, nie zawiera metali ciężkich i odporna na promieniowanie słoneczne. Lacobel jest zawsze montowany tak aby warstwa lakieru była zabezpieczona czyli powłoką szklaną na zewnątrz. Takie lakierowane szkło jest łatwe w montażu i utrzymaniu. Kolekcja szkła lakierowanego występuje w bogatej gamie kolorystycznej zarówno w kolorach standardowych jak i w niestandardowych.

Szkło Lacobel jest bardzo chętnie stosowanym szkłem w nowoczesnych wnętrzach i ulubionym szkłem architektów i projektantów wnętrz. Zastosowanie szkła Lacobel optycznie powiększa przestrzeń i daje niepowtarzalne wrażenie wizualne. Szczególnie stosowane jest w biurach, restauracjach, sklepach ale i kuchniach, jadalniach, łazienkach, sypialniach, podstopniach szklanych w schodach oraz w przedpokojach i Gabinetach