Wysyłka i płatności

Wysyłka

Czas realizacji zleceń standardowych nie powinien przekraczać 10 dni roboczych od momentu zaksięgowania płatności (fototapety, folie, obrazy do 7 dni roboczych).

Termin realizacji zamówień na szkle niehartowanym to 5 do 10 dni roboczych, na szkle hartowanym około 3-4 tygodnie.Czas realizacji zamówienia nie obejmuje czasu dostawy - w przypadku wysyłki kurierskiej należy doliczyć od 24 do 48 godzin, natomiast dla transportu DecoPlanet od 2 do 7 dni roboczych. Realizacja zamówień niestandardowych / indywidualnych, bądź o obszernym nakładzie może się wydłużyć i ustalana jest z Klientem każdorazowo przed rozpoczęciem realizacji zamówienia.

Wszystkie produky zakupione w serwisie www.decoplanet.pl dostarczane są firmą kurierską UPS  w ciągu jednego dnia roboczego od daty nadania przesyłki. Dokładamy wszelkich starań, aby przesyłki dostarczane były w określonym terminie, jednak nie bierzemy odpowiedzialności za opóźnienia w dostawie przesyłek z przyczyn niezależnych od nas.

Wysyłak Płytek (Kafelków) Lustrzanych - 25 zł

Wysyłka Podstopni Szklanych - 48 zł

Transport szkła lub lustra do 25 km zamówionego w sklepie - 39zł 

Wysyłka Panela szklane do długości tafli szkła 130cm - 48zł

Wysyłka Panela szklanego do długości tafli szkła 100cm - 38zł


Produkt

Sposób pakowania

Cena brutto

Fototapeta

Tuba

19 zł

 

Panel Szklany

 

Skrzynia drewniana* do długości tafli szkła 200

 

78 zł

 

Panel Szklany

 

Skrzynia drewniana* do długości tafli szkła 160

 

58 zł

 

Szkło i lustro

 

Transport SzkłoMania (bez skrzyni) do 50km


69 zł

 

Szkło i Lustro

 

Transport SzkłoMania (bez skrzyni) do 130km


149zł

*transport przesyłek o dużej wadze i/lub gabarytach odbywa się za pomocą transportu Szkłomanii, bez budowy drewnianej skrzyni.


Standardowy koszt wysyłki to 19.00 zł brutto (fototapety i folie).

 

Przesyłki niestandardowe, o zwiększonych gabarytach lub wadze, oraz takie, których jeden z boków przekracza 240 cm długości dostarczane są przy pomocy transportu SzkłoMania, którego koszt uzależniony jest od odległości od Firmy SzkłoMania. Przy transporcie Szkłomania nie budujemy drewnianych skrzyń na produkty.

Koszty wysyłki produktów niestandardowych, wielkoformatowych lub o zwiększonych gabarytach ustalane są również indywidualnie przed rozpoczęciem realizacji. Po realizacji zamówienia i odebraniu go przez kuriera istnieje możliwość śledzenia przesyłki bezpośrednio na stronie UPS