Płytki Lustrzane

Płytki Lustrzane Złote

Płytki Lustrzane - Złote 

W naszej ofercie posiadamy również płytki lustrzane złote. Płytki złote są wykonane z najwyższej jakości lustra w kolorze złotum, ich uniwersalne zastosowania w kuchni jako wypełnienie między meblami czy w łazienkach zamiast typowej glazury świetnie sprawdza się praktycznie jak i dekoracyjnie. Płytka Lustrzana-Złota dodaje pomieszczeniu niepowtarzalnego piękna i uroku. 
Ogromnym walorem płytek lustrzanych złotych jest łatwe utrzymanie czystości. Płytki złote dają możliwości na kreatywne pomysły na wystrój i aranżacje wnętrz.

www.szklomania.pl

Płytka Lustrzana Złote 10X30 - 14,90zł/szt.   Połówka 10X15 -11,90zł/szt. 

Płytka Lustrzana Złote 10X20 - 12,90zł/szt.   Połówka 10X10- 10,90zł/szt. 

 

Płytki lustrzane to idealne rozwiązanie a zarazem sposób na dodanie wnętrzu oryginalnego wyglądu i elegancji. Jakie płytki wybrać na ścianę w kuchni? Gdzie jeszcze można ich użyć? Jakie są rodzaje kafelków lustrzanych? Wszystkie odpowiedzi i inspiracje znajdziesz w artykule.

Płytki lustrzane zdobywają coraz większą popularność dzięki swoim niepowtarzalnym i licznym zaletom:

 • Oryginalny wygląd - posiadają fazę - krawędzie płytki są ścięte pod kątem, co daje efekt załamania światła. Dzięki fazowaniu płytek lustrzanych wygląda do bardzo efektownie i elegancko.

 • Optycznie powiększają nawet najmniejsze wnętrza czy pomieszczenie.

 • Uniwersalne zastosowanie- sprawdzają się w kuchniach, jak i łazienkach czy korytarzach, są efektownym dodatkiem do mieszkań w stylu glamur i nie tylko kształty i rozmiary dają mnóstwo możliwości aranżacji.

 • Również łatwy montaż spowodował, że są tak chętnie wybierane przez klientów.

 • Nasze płytki Lustrzane są szklane z powłoka lustrzaną, dzięki czemu są solidne I trwałe. Charakteryzuje je odporność na zarysowania i łatwość w czyszczeniu. Nie matowieją i są gwarancją dokładnego, wyraźnego odbicia.

 • Dostępność wielu kształtów kafelków lustrzanych od małych rozmiarów po duże rozmiary płytek lustrzanych.

 • Łatwość w czyszczeniu i praktyczne zastosowanie. Wśród wielu zalet płytek lustrzanych jest łatwość w czyszczeniu. Do ich pielęgnacji nie trzeba wykorzystywać specjalnych środków. Wystarczająca okazuje się woda z octem lub zwykły płyn czyszczący.

 • Efektownie się prezentują, optycznie powiększają pomieszczenia i nadają wnętrzom wyjątkowego charakteru. Ich zalety zaczynają się już na etapie montażu, ponieważ jest on bardzo prosty. Płytki można zamontować za pomocą kleju do luster najlepiej bezrozpuszczalnikowy lub specjalnych taśm klejących.  Kafelki lustrzane możesz układać na dwa sposoby: na styk lub z zachowaniem niewielkich przerw. Po przyklejeniu płytki powinieneś ją lekko docisnąć do ściany.

 • Zadowolenie klientów.  Kafle lustrzane cieszą się dobrymi opiniami i powodzeniem wśród klientów, którzy bardzo doceniają ich nietuzinkowy wygląd. Nawet to, że niektóre z nich wymagają częstszego czyszczenia, nie ujmuje pozytywnemu przyjęciu przez konsumentów.

 • Często płytki lustrzane stosuje się też za kuchenką, gdzie najczęściej dochodzi do zachlapań i zabrudzeń. To sprawia, że zanieczyszczenia nie wnikają w farbę i łatwo jest je usunąć. Na dodatek kuchnia prezentuje się wtedy bardziej elegancko.

 • Ostatni przykład to dowód na to, że lustrzane płytki nie muszą być srebrne. Pięknie prezentują się także w innych kolorach.

 • Jeśli zależy Ci na powiększeniu i rozjaśnieniu pomieszczenia, koniecznie pomyśl o pokryciu całej ściany dużymi, lustrzanymi płytami. Tutaj przykład z fazowanymi krawędziami.

 • Nie trzeba pokrywać całej ściany, by efekt prezentował się równie dobrze. Ze szklanych kafli można tworzyć nawet obrazy. Takie dekoracje bardzo dobrze prezentują się nad konsolami w korytarzach.

www.szklomania.pl

Płytki Lustrzane złote

Czytaj także: